قطعی های مکرر کریو و پروکسی و علت آن - TurboVPN | خرید VPN پرسرعت
دقیقه مطالعه

قطعی های مکرر کریو و پروکسی و علت آن

بسم الله الرحمان الرحیم

با سلام خدمت کاربران محترم توربو وی پی ان و سایر کاربران اینترنتی

طی ۲ ماه گذشته متاسفانه شاهد قطعی های مکرر کریو و بعضا tunnel و open vpn و سیسکو بودیم و مشکلات قطعی هر ۵ دقیقه کریو مخصوصا بسیاری از کاربران اینترنتی مخابرات و پارس آنلاین و شاتل را اذیت کرده و بعضا به سایت های vpn بی اعتماد کرده است.

خدمت کاربران گرامی عرض کنم که این قطعی ها به علت مسدود شدن پروتوکل udp و tcp بوده و مشکل سراسری هست و فرقی ندارد که کریو را از کجا تهییه کنید نتیجه همان خواهد بود.

این مشکل بعضا به فیلترینگ جدید خوانده شده که قراره هوشمند بشه و تونل های vpn رو قطع کنه! اما متاسفانه هوشمند هم نیست! طبق اخبار به دست رسیده تمام اتصالات udp شامل هم کریو و هم سرور بازی های آنلاین و اوپن وی پی ان و سیسکو مشکل پیدا کردن!

طی صحبت هایی با افرادی در isp ها گمانه زنی میشه که فیلترینگ اصلی هوشمند در بهمن ماه ۹۳ پیاده سازی بشه که البته امیدواریم نشه! چون واقعا بنده خودم شده بخوام از سایت سنجش سوالات آزمون تهییه کنم و به مشکل بخورم مگر vpn بزنم!

مشکل فیلترینگ در ایران واقعا بدون هیچ مدیریت درستی داره ادامه پیدا میکنه

و افرادی بدون اطلاع سایت ها و محتواها رو از سلیقه ی شخصی یا محض هیچ فیلتر میکنند! و بسیاری سایت های خارجی آی پی کشور ایران را مسدود کرده اند.همان طور که در ابتدای کار و شروع سایت در بهمن ۹۲ قرار گذاشته شده و بنای سایت بر این بوده که کاربران عزیز ایرانی به اینترنتی بدون مشکل تحریم و محدودیت و کیفیت سرویس خوبی دسترسی داشته باشند هنوز هم سرلوحه ی کارمان همین هست.

لذا کاربران محترمی که هنوز اکانت تهییه نکرده اند خواهشمندم سرویس vip که یک سرویس کامل هست رو تهییه کنند و همه ی سرویس ها را چک کنند بعد انتخاب کنند.

و کاربرانی که قبلا از کریو گلد تهییه کرده اند میتوانند تا اتمام اشتراک موقتا از سرویس های دیگه مثل vpn pptp و تونل پلاس و… متصل شوند.

نکته ی بعد این که در این وضعیت سرویس ها ممکنه جایی کریو مشکل نداشته باشه که چک کردیم کاربرانی  بوده اند که مثلا ۴۸ ساعت مدام وصل بوده و جایی مشکل داشته باشه و هر ۱۰ دقیقه قطع شه! که مشکل از اینترنت کاربر هست و سراسریه

سوالی که پیش میاد اینجا اینه که الان کدوم سرویس مشکل نداره و قطع نمیشه

جواب: تا این تاریخ خبری از مسدودی vpn pptp نرسیده هست و کاربران vip در صورتی که با سایر سرویس ها مشکل دارند از سرویس vpn استفاده کنند در کانکشن هوشمند سایت.

در اینجا هم از کاربران محترمی که از سرویس vpn pptp استفاده میکنند خواهشمندم برای دانلود تا جای امکان از سایر سرویس ها استفاده کنند چون این سرویس شامل سرور ایران تونل شده به خارج هست و پهنای باند ایران بسیار گران بوده و نامحدود نیست! ولی برای راحتی شما عزیزان ما تا جای امکان فعلا نامحدود گذاشته ایم که نگران حجم مصرفی نباشید.

برای ارسال مشکلات یا درخواست تعویض سرویس به vip یا ارسال نظرات در مورد عدم مشکل یا مشکل با هر کدام از سرویس ها لطفا با ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

Www.turbovpn.nl/support

ایمیل پشتیبانی : [email protected]

با احترام مدیر توربو وی پی ان

مفید بودن مقاله برای کاربران
برچسب ها

مشابه که شاید مورد پسند شما باشد

دیدگاه‌ها
0